Karolina
PostWysłany: Sob 17:33, 01 Wrz 2007    Temat postu:

Noo... a avatara jak widać udało mi się wstawić Smile nie wiem co się stało wczoraj, bo próbowałam kilka razy i nic, a dzisiaj ładnie poszło Smile
A co do pani Marty - wielka szkoda! Naprawdę fantastyczna nauczycielka...
PostWysłany: Pią 20:39, 31 Sie 2007    Temat postu:

Pani Marta - jak pewnie pamiętasz - dojeżdżała do nas z Wrocławia. Codziennie 250 km. Nic więc dziwnego, że kilka(?) lat temu zrezygnowała z pracy u nas (choć z płaczem).
O ile wiem wyszła za mąż i nie pracuje już w szkole.

A gdy chodzi o emblemat - niewiele jestem w stanie poradzić na odległość na zawieszanie się komputera (zawiesza się komputer, czy połączenie, przeglądarka?). Parametry avatara są OK. Format musi być JPG, GIF lub PNG. Jeśli kolejna próba się nie uda, a Ci zależy - wyślij mi go na skrzynkę, to spróbuję wstawić.
Karolina
PostWysłany: Pią 15:36, 31 Sie 2007    Temat postu: Pytania

1. chciałam zapytać czy pani kiedyś Marta Bazanek - teraz nie wiem jak ma na nazwisko, uczy dalej z gimnazjum?
2. i przy okazji chciałam zapytać, czemu nie mogę wstawić avatara w profilu? jego rozmiar to 80x64 a rozmiar 4kb? próbuje go wstawić, a komputer mi się zawiesza... może admin mi pomoże Smile