PostWysłany: Pon 22:25, 05 Lis 2007    Temat postu:

Treść strony głównej przyciąga więcej uwagi niż tematy na forum Smile (tak mi się zadje )
PostWysłany: Nie 19:01, 04 Lis 2007    Temat postu:

Serwis Nasza Klasa z założenia jest przeznaczony dla osób, które skończyły szkołę dość dawno i straciły kontakt z kolegami z klasy. Ja z przyjemnością odnalazłem kilka osób ze szkoły podstawowej (rocznik 1978, czyli prawie 30 lat). Natomiast z dużą częścią osób ze szkoły średniej mam do tej pory kontakt bez pomocy takich serwisów.
W przypadku absolwentów Gimnazjum najstarsze roczniki to zaledwie rok 2002. Nie zdążyliście się jeszcze tak "rozejść", by się szukać przez internet. Oprócz tego cały czas wchodzicie w nowe środowiska - szkoły średnie, studia, pierwsza praca. Tęsknota za starymi kolegami przyjdzie dopiero za jakiś czas - 10, może 15 lat.
Ale pomysł z linkiem może zrealizujemy, choć jeśli nie klikają na forum, to czemu myślisz, że klikną na ten odnośnik?
PostWysłany: Nie 13:48, 04 Lis 2007    Temat postu:

moze link na stronie glowniej do strony
bo wiekszosc osob ktore zagladaja na sloneczne to tylko by napisac cos w shoutboxie- na formu nie patrza
Mareczek
PostWysłany: Czw 16:18, 04 Paź 2007    Temat postu: Ktoś jeszcze pamięta o tej szkole.. ?

W dziale dla absolwentów raczej nie przewala się ilość postów... Na bardzo popularnym serwisie nasza-klasa.pl na chwilę obecną do gimnazjum jest zapisanych jedynie 20 użytkowników [absolwentów naszej szkoły], czyli na tle innych szkół bardzo mało.. Może warto byłoby coś zrobić, żeby uczniowie z chęcią wracali do swojego gimnazjum, a właściwie do zespołu szkół, bo wśród "młodszego pokolenia" naprawdę nieciekawie to wygląda..