Dawid
PostWysłany: Sob 13:40, 17 Mar 2007    Temat postu:

Nasze gimnazjum jest w miarę jest spoko, chociażbym zmienił parę szczegółów.......
PostWysłany: Śro 22:17, 13 Gru 2006    Temat postu:

W sumie ja bym w naszym gimn. nic nie zmieniał jest takie jak powinno być, ale te polarki uważam i tak za świetny pomysłSmile
optymista
PostWysłany: Śro 17:54, 13 Gru 2006    Temat postu:

Mi pomysł z bluzami polarowymi, bardzo się podoba, ale tak jak Sławek zaznaczył fajniejsze są z kapturem. Na każdym polarze mogłoby być małe logo gimnazjum Smile Tylko że to się wiąże z kosztami... Ale pomysł jest świetny:D
Nadalia
PostWysłany: Śro 12:38, 13 Gru 2006    Temat postu:

Szkoła musi być dla uczniów a nie na odwrót. Żeby sie uczyć trzeba do tego warunków i ludzi krórzy potrafią do nas dotrzeć Wink
Vojtas
PostWysłany: Śro 20:16, 15 Lis 2006    Temat postu:

Nawet by mi to pasowało. Nigdy nie wiedziałem jakie ubrania kupić i zawsze miałem problem z wyborem. Skutkiem tego był fakt, że nosiłem to co doradzili mi inni. Teraz miałbym problem z głowy. Problem w tym, że to mój ostatni(teoretycznie)rok w szkole, więc wydatek trochę nierozsądny.
pilny uczeń :)
PostWysłany: Śro 19:40, 15 Lis 2006    Temat postu:

A co by pani dyrektor powiedziała na czarny dres?
-=Sławek=-
PostWysłany: Śro 19:24, 15 Lis 2006    Temat postu:

Bluzy polarowe mogą być, ale takie z kapturem... Very Happy
Małgorzata
PostWysłany: Pią 16:33, 10 Lis 2006    Temat postu: Gimnazjum- jakie powinno być?

Marzy mi się, abyście wszyscy byli jednakowo ubrani. Nie chcę mundurków, ale bluz- polarów- w kolorze błękitno-czarnym. Każdy w takim zestawie wyglądałby prześlicznie: dziewczyny- kolor bardzo twarzowy; chłopcy- podobnie.
Żeby nikt nie wyróżniał się, bo..." Nie szata zdobi człowieka".