PostWysłany: Pon 22:22, 06 Lis 2006    Temat postu:

Nie jestem entuzjastą poglądu, że jak coś jest napisane, to na pewno będzie przestrzegane. I nie potrzebuję także pisanego regulaminu, by komus zwrócić uwagę, że źle postępuje. Takie nadmierne uregulowania są nawet czasem szkodliwe, bo gdy komuś zwracam uwagę, ten - zamiast się zawstydzić - odpowiada "przecież nigdzie nie jest napisane, że tak nie wolno".
Nie wszystko trzeba regulować, nie wszystko trzeba zapisywać.
Ale pomyślimy, jak to mądrze zrobić.
PostWysłany: Pon 22:04, 06 Lis 2006    Temat postu:

Jestem zarejestrowany na kilku forach i przeczytalem regulamin, ale napewno nie jestem wstanie go zapamiętać. Wystarczy, że znak kilka podstawowych zasad. Jeśli znajdzie się ktoś "działający na odwrót" to można mu pokazać gdzie złamał regulamin Wink
PostWysłany: Pon 21:11, 06 Lis 2006    Temat postu:

A ile razy w życiu przeczytałeś jakis regulamin?
Już skuteczniejsze jest systematyczne zwracanie uwagi, ale i tak znajdzie się ktoś działający 'na odwrót'.
PostWysłany: Pon 15:51, 06 Lis 2006    Temat postu:

Nie chciałem nowego tematu zaczynać, więc pisze w tym:
Przydałoby się stworzyć jakiś regulamin, bo niedługo forum zostanie zaspamowane. Mam kilka propozycji:
1 nie pisać dwóch postów na raz tylko je edytować
2 nie zaczynać nowych tematów jeśli jest już o podobnej tematyce
3 nie spamować
itp
lelo14
PostWysłany: Pon 19:49, 30 Paź 2006    Temat postu:

wiekszość osób wbija sie na tą stroną żeby sobie na "chybciku" popisać, tak wiec shoutbox musi zostać, pisanie na forum to nie to samo
PostWysłany: Pią 23:51, 13 Paź 2006    Temat postu:

Z tymi metodami to sie zgadzam Very Happy
Jakby nie mogły na forum pisać... No ale cóż...
-=Sławek=-
PostWysłany: Czw 13:34, 12 Paź 2006    Temat postu:

Mi sie ona podoba... Cool
PostWysłany: Pon 21:18, 09 Paź 2006    Temat postu:

No fakt, deczko stare, ale i zbyt wiele się nie zmieniło od tego czasu. Może po prostu zrobisz nam fajne zdjęcie i prześlesz?
A jeśli chodzi o ładowanie strony, to opóźnienia nie wynikają z samej konstrukcji strony (o to dbamy), ale z odnośników zewnętrznych - szczególnie shoutbox strasznie muli. Dlatego nie byłem entuzjastą wstawienia tego czegoś - jednak Twoje koleżanki się uparły, a mają swoje metody nacisku.
PostWysłany: Pon 19:54, 09 Paź 2006    Temat postu: Na temat strony glownej