Warsztaty dla gimazjalistów, czyli kto Was odwiedzi?

Małgorzata

Dołączył: 08 Lis 2006

Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: Sob 19:57, 18 Lis 2006    Temat postu: Warsztaty dla gimazjalistów, czyli kto Was odwiedzi?

Harmonogram spotkań:
1.W dniu 5 grudnia 2006 r. od godziny 9.00 spotkania w klasach I-III z przedstawicielem Komendy Policji w Bolesławcu na temat: Odpowiedzialność młodego człowieka w świetle polskiego prawa karnego. Zmiany w przepisach karnych.
2. Od 7 grudnia 2006 r. - wg harmonogramu- warsztaty z terapeutami MONAR.
Czekam na inne propozycje z Waszej strony. Jaka problematyka Was interesuje, z kim chcielibyście się spotkać, porozmawiać? :arrow:

bożydar

PostWysłany: Wto 20:44, 21 Lis 2006    Temat postu:

Nie no jak narazie jest wpożo. Może rozmowa z jakimś fajnym/ną panem/panią bo jak narazie to ta szokła jest zbyt nudna tylko lekcje i lekcje.Wiecej takich przedstawień o alkoholu, narkotykach itp(jeśli sie uda).Może udało by sie zorganizowac takie spotkanie jak w zeszłym roku no z tym poeta.(conajmiej fajnie było) To moje propozycje i opinie!!!! Każdy może uważac inaczej!!
Małgorzata

Dołączył: 08 Lis 2006

Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: Śro 15:51, 22 Lis 2006    Temat postu:

bożydar napisał:

A może tak więcej propozycji z Waszej strony? :arrow: Trudno jest trafić w Wasz gust i upodobania. A na przyszłość, dobrze by było, gdybyście zapamiętali nazwisko TEGO POETY. To był Pan Gruchawka. Jego poezję możecie znależć na półkach w bibliotece szkolnej. Warto odświeżyć swoją pamięć.
A gdyby nie zajęcia w szkole, to gdzie moglibyście spotykać się z ciekawymi ludźmi? Na ulicy- wątpię.

Aktywny użytkownik

Dołączył: 13 Paź 2006

PostWysłany: Śro 19:28, 22 Lis 2006    Temat postu:

Osobiście chciałbym się spotkać z jakimś mechanikiem zajmującym się tuningiem, kierowcą nielegalnych wyścigów ulicznych, pilotem f16 lub b2 albo jakiegos innego samolotu wojskowego... Very Happy a tak bardziej związane ze szkolnictwem to nie wiem... każdy może być ciekawym Wink

Vojtas

Dołączył: 04 Lis 2006

PostWysłany: Śro 20:40, 22 Lis 2006    Temat postu:

Legalize napisał:

A dlaczego musi to być kierowca NIELEGALNYCH wyścigów? Robert Kubica, na ten przykład nie może być? A tuning aut to sprawa jak najbardziej związana z edukacją. Przy omawianiu tuningu silnika nauczyłbyś się techniki, a przy omawianiu tuningu zewnętrzenego plastyki(przydałoby się szczególnie, że w tym roku nie mamy żadnego z tych przedmiotów). Ja chętnie spotkałbym się z saperem, bo z chemią zawsze byłem na bakier i chętnie zobaczyłbym jak się konstruuje bombę...

PostWysłany: Śro 21:23, 22 Lis 2006    Temat postu:

Saper chyba nie konstruuje bomby. Raczej odwrotnie.
A z kierowcą uczestniczącym w nielegalnych wyścigach, to spotkanie jest możliwe w więzieniu, szpitalu, na Żuławach lub (najprawdopodobniej) na cmentarzu, ale nie w szkole, mam nadzieję.

A, Vojtasku, co powiesz o Twojej wygranej -cud? W związku z Twoim podpisem, oczywiście.

Vojtas

Dołączył: 04 Lis 2006

PostWysłany: Śro 21:29, 22 Lis 2006    Temat postu:

Prawo Gumpersona nie ma w tym wypadku zastosowania, bo to nie było zdarzenie. To był efekt mojej pracy.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Gimnazjum w Nowej Wsi Strona Główna -> Uczniowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)